Mama’s en papa’s in de bloemetjes gezet

  21 oktober 2015

Op de Dag van de Ouder (15 oktober) waren er heel veel ouders aanwezig in basisschool Maria Boodschap in Antwerpen Luchtbal. De ouders werden uitgenodigd om te gaan kijken in de klas van hun kind. Ze deden ook mee met voorlezen, spelen, hoekenwerk … Als afsluiter kwam iedereen samen in de grote zaal. De kleuterjuffen dansten en zongen op het podium: “We sturen de mama’s en papa’s allemaal weer naar school toe!”. Dat vonden de kinderen leuk. Alle ouders kregen een hartje met een lief tekstje. “Want elke dag sturen jullie jullie kind(eren) naar onze school met het volste vertrouwen en daarom willen wij jullie vandaag bedanken!” verklaarde een juf. De mama’s en papa’s genoten er zichtbaar van om in de klassen te kunnen kijken. Een juf vertrouwde ons toe: “Op het oudercontact kwamen er bijna geen ouders van mijn klas en vandaag zaten er 18 ouders bij mij in de klas om te komen kijken! Fantastisch!”. Het  was dus een geslaagde dag.

Tarik AtacMama’s en papa’s in de bloemetjes gezet